• Ой, хто, хто Миколая любить...

        Дня Святого Миколая чекають усі діти, і кожен вірить, що Миколай не обмине його своєю милістю. А приходить Святий до чемних, старанних, слухняних дітей. Саме такими весь рік були маленькі читачі – учні 1-А класу БЗШ №11(кер. Вікторія Ярич), яких бібліотекарі центральної бібліотеки для дітей запросили на дитячу годину “Щедрий, добрий, Миколаю, ти добро у світ несеш”. Розпочалося свято з благословення новопризначеного настоятеля церкви Покрови Божої Матері отця Миколая. Він благословив читайликів на добрі вчинки та праведне життя.
        А потім під музичний супровід звучала легенда про життя Святого Миколая та про те, чому саме 19 грудня він сходить на землю до своїх маленьких друзів. Справжнім сюрпризом стала вистава “Лист до Святого Миколая”, яку підготували учні 5-В класу Катя Кривошея, Оксана Коломієць, Настя Щепак, Маша Мусієнко, Аліна Салацька, Богдан Овсійчук, Павло Стіхіляс, Каріна Кущ та Сашко Топоров. З величезним задоволення глядачі спостерігали за пригодами дівчинки Люби у зимовому лісі напередодні дня Святого Миколая.

        І, звичайно ж, були веселі розваги, змагання, конкурси та вікторини. Завершилось свято виконанням пісні “Ой хто, хто Миколая любить”. Не залишились маленькі читачі й без подарунків. Їх підготували “посланці Святого Миколая” – спілка ветеранів органів внутрішніх справ та благодійна організація “Грін-Крос”, а вручив Отець Миколай.
        А нас, дорослих, тішило те, що не було жодного не усміхненого дитячого обличчя.

                                                    Олена Корнієнко, зав. ЦДБ.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше