• Варвара-рукодільниця своїм талантом ділиться

        Відкриття виставки робіт вихованців гуртків “Креатив” та “Палітра”, що працюють при ЦТДЮ “Соняшник” відбулося 21 грудня у центральній бібліотеці для дітей. Розпочався захід  із розповіді завідуючої ЦДБ Олени Корнієнко про саме свято Варвари, яка за легендою була настільки вмілою рукодільницею, що своїм вишиванням прикрасила ризи Ісусу Христу.
        Варвари – молодіжне свято. Дівчата готували до святкового столу вареники з маком і запрошували хлопців. Куштуючи обрядову страву, хлопцям треба бути дуже уважними, адже хитрі дівчата, заради забави, один із вареників начиняють шматком вовни. Ото вже сміху, коли хтось скуштує такий сюрприз! Але цього недільного дня сюрпризи були тільки приємними.
        Окрім творчих робіт, юні майстри демонстрували й інші свої таланти: декламували вірші, співали, грали на музичних інструментах.
         Керівники гуртків Дудчик Ірина Дмитрівна та Клеймьонова Людмила Володимирівна розповіли про успіхи своїх вихованців, їхні досягнення і плани на майбутнє. Директор ЦТДЮ «Соняшник» Віра Дмитрівна Гутник привітала присутніх з цією гарною подією, побажала успіхів і творчого натхнення юним умільцям.

                                                  Інна Кабула, зав. відділом ЦДБ.    
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше