• Миколая зустрічаймо в цей святий величний час

        На дитяче свято “Йде до діток Миколай” у бібліотеку сімейного читання №9 завітали учні 3-В класу (класовод О.Величанська). Діти з нетерпінням чекали це радісне свято. Цілий рік вони робили багато добрих корисних справ, гарно вчилися, допомагали батькам. Адже всі знали, що святий Миколай любить чемних, слухняних, добрих діток.
        Провідний бібліотекар Галина Чередник розповіла малечі про традиції святкування Дня святого Миколая в Україні та проте, як святкують цей день у різних країнах світу. Учасники заходу з цікавістю спостерігали за казковими пригодами лісових мешканців у ляльковій виставі “Ліс чекає Миколая”, читали вірші-побажання святому Миколаю, розповідали про свої добрі вчинки., за що отримали чудові подаруночки.
        Цього року у поштовій скриньці святого Миколая зібралося багато листів зі щирими дитячими проханнями: “Святий Миколаю, хай буде над моєю Україною жовте сонце і синє небо! Зроби так, щоб в Україні не було війни! Допоможи моїй родині бути щасливою!” Діти вірять, що в цей святий день чудотворець Миколай почує їхні молитви про мир і спокій в Україні.

     
  Тетяна Ковалінська, провідний бібліотекар ф.9.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше