• Клубу книголюбів 15 років

        Свій 15-річний ювілей читацький клуб любителів книги “Валентина”, що діє при бібліотеці №8, святкував цікаво і весело, з піснями і вітаннями, зі своїми колегами-бібліотекарями, активними читачами клубу, гостями із клубу Академії пенсіонерів, які займаються у самодіяльному бібліотечному театрі “Співограй” та почесними гостями: начальником відділу культури і туризму Петром Красножоном, своїми читачами-меценатами – депутатом міської ради Сергієм Істоміним, директором ТОВ “Білоцерківський завод “Трібо” Павлом Іщенком, директором ПП “Зодіак” Ольгою Онопрієнко, заслуженим працівником культури України, актором КАОМДТ ім. П.Саксаганського Григорієм Музикою, проректором з науки Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ ВМУРЛ “Україна” Інною Романченко, заступником директора МАУП, професором Степаном Данилюком та журналісти місцевих ЗМІ.
        Елегантні і красиві бібліотекарі Тетяна Ямінська та Зоя Чутковська, які взяли на себе роль ведучих заходу, ніжно-лірично розповіли історію створення клубу та повідомили, що 2014 рік ще й рік 35-ліття бібліотеки №8.
        П.Красножон привітав бібліотечний колектив філіалу зі святом і виконав за дорученням міського голови В.Савчука почесну місію – вручив нагрудний знак “Відзнака міського голови” організатору клубу, великій сподвижниці популяризації читання і активній учасниці розбудови бібліотечної справи у Білій Церкві Валентині Мостіпан та передав у дар бібліотечку періодичних видань. У черговий раз на придбання книг українських письменників передав кошти і П.Іщенко, а Г.Музика заспівав для гостей свята декілька гарних пісень. Пісенні вітання подарували бібліотекар, солістка муніципального народного хору “Від серця до серця” Лариса Кузьмінська, читачка Наталія Мальчукова, а Інна Кухаренко виконала декілька композицій на саксофоні.


         Перевтілившись у літературних героїв, у відповідних костюмах, інтелектуально-літературне вітання підготували працівники ЦБ Ніна Сорокун, Наталія Семененко, Неля Авраменко, Тетяна Качанова, Тетяна Черненко, Анатолій Бондар і запропонували відповісти на запитання літературної вікторини щодо своїх персонажів, а найбільш ерудовані гості , котрі відповіли правильно ще й отримали призи від Червоної Шапочки – по пиріжечку, від бравого солдата Швейка – новорічні хлопавки, від Солохи – медовуху з перцем, від Шоколадниці – цукерки, від Мавки – народні обереги – ляльки-мотанки, від Роксолани – східні солодощі.
        Що вже розвеселили присутніх баба Параска та баба Палажка у ролі яких виступили читачі-академісти Наталія Мальчукова та Людмила Єгорова, а настрою святкового додав ще й їхній подарунок – власноруч спечений за особливим рецептом торт-фейєрверк у вигляді книги.
        Самодіяльна поетеса Олена Шарапова читала власні вірші, присвячені працівникам бібліотеки, а один з найперших читачів цієї бібліотеки Володимир Широчкін, він же й організатор та натхненник створення клубу, розповів про витоки організації книголюбів бібліотеки навколо цього успішного проекту. Який за роки свого існування додав до книжкового фонду філіалу більше 10 тисяч книг, придбаних членами клубу і переданих у дар бібліотеці.

  Тетяна Біла.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше