• У звичаях, традиціях й обрядах живе народу праведна душа

          “Зима прийшла, саньми свята привезла”, – така назва народознавчої години проведеної у бібліотеці №6. Завідуюча Надія Гаврилова розповіла присутнім про народні свята, які ми святкуємо у грудні.
          У день Варвари більше інформації подали про звичаї і обряди цього свята. Свято Варвари вважалося жіночим святом. За легендою, Варвара була такою здатною до вишивання, що оздобила ризи навіть Ісусові Христові. Тому в цей день жінки і дівчата займалися лише рукоділлям. Оскільки для українського жіноцтва  вишивання було національною особливістю, то вони вважали великомученицю Варвару своєю покровителькою і святкували переважно жіночими чи дівочими гуртами.
          Роботи Олени Ткаченко “Новорічні сувеніри”, поробки “Зимові фантазії” Вікторії Царенко і Людмили Красніцької-Луцик прикрасили бібліотечну залу. Валентина Шлапацька поділилася секретами в`язання, продемонструвавши свою чергову роботу. Дотримуючись народних звичаїв, бібліотекарі почастували присутніх варениками з картоплею, пиріжками з капустою та узваром.

    Людмила Романюк, бібліотекар ф. №6.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше