• Вдячність ліквідаторам-спасителям

        15 грудня читальний зал бібліотеки сімейного читання №9 о 15 годині дружно заповнили шестикласники СПМШ №16 разом зі своїм класним керівником Лемешко Ларисою Станіславівною, щоб ознайомитися з книгами про страшну Чорнобильську трагедію і зустрітися з мужніми людьми, які брали участь у її ліквідації з перших днів після вибуху четвертого блоку реактора.
        Бібліотекарі за фахом, чорнобильські переселенці та ліквідатори наслідків ЧАЕС за статусом Марія Яківна Джура та Тамара Антонівна Шпак вкотре, переживаючи ті нелегкі часи, зі сльозами від великого хвилювання, розповідали про красу рідного Полісся, його природні багатства: синьоводні озера, старовинні ліси, розкішне різнотрав`я, гриби і ягоди. Згадували про своє життя ще до атомного лиха, яке сталося у Чорнобилі, про своїх сусідів і про свою участь у його ліквідації. Ще зовсім молоді, на той час, жінки, працювали у піщаному кар`єрі. Вони наповняли піском мішки, які потім поміщали у парашути, а гелікоптери доставляли їх до зруйнованого реактора, піднімалися над ним і скидали вантаж у його жерло.
        Бібліотекар-блогер Світлана Могорит підготувала п`ятихвилинний репортаж-інформацію про ті події двадцятивосьмирічної давності. Завідувач бібліотеки Катерина Волинець провела бесіду за книгами, які представлені на книжковій виставці “Вони собою людство захистили”.
        Учні та бібліотекарі щирими оплесками і квітами вшанували бібліотечних гостей з нагоди Дня ліквідаторів аварії на ЧАЕС.


  Тетяна Біла.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше