• Добро добром засівається

        День інвалідів зі співчуттям відзначає весь світ. Це – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов`язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у наш непростий час.
        Не залишилися осторонь і працівники бібліотеки-філії №3. Година спілкування “Добро добром засівається” для учнів 10-А класу БЗШ №15 привернула увагу до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя. Для нас, бібліотекарів, люди з особливими потребами такі ж самі як усі читачі, до яких треба проявити трішки більше доброти, терпіння, чуйності. Активно відвідують нашу книгозбірню Гриша Тищенко, Василинка Прочук, Іван Вікторович Повшедний, Лідія Омелянівна Бондарева.
        Таким людям допомагає і надає підтримку міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, один із пунктів якого розташований в приміщені нашої книгозбірні. Сьогодні діткам із вадами були вручені невеликі, але приємні і жадані подаруночки, а бібліотекарі підібрали цікаві книги та журнали.
        Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти і хто допомагає.
        Понад 500 мільйонів людей у світі є інвалідами в результаті розумових, фізичних чи сенсорних розладів. Замислимося...

   Леся Кравчук, бібліотекар філії №3.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше