• ДО ЦІЛЮЩИХ ДЖЕРЕЛ

  Знову заавітала казка до маленьких читачів Центральної бібліотеки для дітей.Працівники бібліотеки підготували та провели до Дня Святого Миколая театралізоване свято.Дітлахи вкотре доторкнулися до витоків цілющих джерел наших народних звичаїв.Таємничість і краса свята Миколая повертається до нас у всій своїй величі.


  На увесь світ відомий Санта Клаус, що приносить дітворі багаті новорічні подарунки. У Франції -П`єр Нобель. В Україні є свій національний покровитель передноворічних дитячих розваг –Святий Миколай.

  Подивіться на зображення Святого Миколая: ласкаве обличчя, сива борода. Миколай творить на землі добрі діла, боронить людей від стихійних лих. Вважається , що Миколай – захисник усіх бідних та знедолених. Та найбільше його поважають діти , для яких він є охоронцем. 19 грудня 2007 року розпочалася Всеукраїнська акція “Святий Миколай мандрує Україною”, започаткована в місті Львів Спілкою молоді України та особисто Тарасом Яценком. Саме завдячуючи таким небайдужим людям , стало можливим провести це чудове свято. У святково прибраній залі зібралися читачі. Учні 4-Г класу СЗОШ №12 є постійними учасниками всіх свят, літературних конкурсів, зустрічей з дитячими письменниками. Вони – актори, і глядачі, , і найвимогливіше журі. Саме тут діти навчаються культурі спілкування, вмінню висловлювати свої думки, бути розкутими і вміти відстоювати свою точку зору.

  На святі танцювали яскраві зірочки, три Ганнусі – Гришина, Пащенко та Янковська, щоб освітити дорогу Святому Миколаю.Два чарівних янголи – Юля Ільницька та Аня Сліпченко – “спустилися з небес” щоб принести Чудотворцю чарівну книжку, в якій записані всі добрі вчинки дітей за цілий рік. З нетерпінням очікували приходу Святого Миколая Роман та Маруся, яких грали Влад Казадаєв та Аня Москаленко. Навіть бешкетників – чортенят ( Олександру Корнієнко – ученицю гімназії №1, та Владислава Бульду – учня ЗОШ №12) вдалося приборкати і зробити трохи слухнянішими.

  Дуже цікаво було на святі і малим, і дорослим – ігри, конкурси, дотепні жарти.Не обійшлося і без “різочок для маленьких діточок”, і, звичайно, без святкових подарунків, які від щирого серця надали спонсори і давні друзі бібліотеки – фонд “Допомоги дітям Чорнобиля”і його голова – Олена Георгіївна Іванова, та Білоцерківський осередок Міжнародної організації “Жіноча громада” на чолі з Надією Миколаївною Гавриловою.

  Були присутні на святі і діти – інваліди, якими опікується фонд “Допомога дітям Чорнобиля” та їхні батьки. Діти читали вірші Святому Миколаю, співали, танцювали, Юля Пігальчук грала на акордеоні. Іще багато цікавого відбувалося того дня у Центральній бібліотеці для дітей.

  Хочеться подякувати всім працівникам бібліотеки, спонсорам за подаровані хвилинки щастя та радості.Веселих всім свят, натхнення та творчих здобутків у Новому році!

  О.Бульда, головний бібліограф ЦДБ

  Замкова гора .-2007 .-28 грудня.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше