• Книга для радості, читання для задоволення

        26 листопада у центральній бібліотеці для дітей було весело і гамірно. У рамках запланованого заходу по залученню школярів до дитячої бібліотеки, її читачами стали учні 1-А класу БЗШ №11 (класовод В.Ярич).
        Малечу запросили і гостинно зустріли  бібліотекарі. Діти ознайомилися з книжковою виставкою “Книги – найкращі друзі!”. Провідний бібліотекар відділу обслуговування учнів 1-4 класів Катерина Діденко провела екскурсію “Відкриваємо світ бібліотеки”.
        А далі першокласники стали учасниками  свята “Посвята в читачі”. На них чекала  зустріч з Королевою Книгою та Котом Базіліо. Королева  вчила дітей користуватися бібліотекою, загадувала загадки. Разом з Котом Базіліо хлопчики і дівчатка читали прислів`я про книги, грали в ігри “Ріпка”, “Хто швидше складе пазли”.
        З посвятою новоспечених читайликів привітали й інші казкові герої, які надіслали телеграми та забули підписатися, але діти легко відгадали адресатів.  
       Школярики дали урочисту обіцянку дотримуватись правил користування бібліотекою та отримали пам`ятку читача центральної бібліотеки для дітей.
        Віночок українських мелодій подарували присутнім учні музичної школи №3 Святослав Алексєєв та Нікіта Журков  (викладач С Яременко.). 

  Тамара Шпак, методист ЦДБ.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше