• Книга чи комп`ютер?

        26 листопада бібліотекарі центральної міської бібліотеки завітали в гості до вихованців  Білоцерківського професійного ліцею №15, щоб обговорити актуальну цікаву тему  “Книга і комп`ютер: суперники чи союзники”.
        Бесіду про книгу і комп`ютер –  найавторитетніші джерела інформації, провели бібліотекарі  читального залу Маргарита Зубкова та Ольга Соломаніна, наголосивши, що не можна бути сучасною людиною, якщо не знаєш комп`ютера і не можна бути освіченою людиною, якщо не читаєш книг.
        Валентина Самардак, працівник  книгозбірні, ознайомила учнів  з друкованою та електронною книгами, підкресливши, що ці джерела інформації доповнюють одне одного, збагачують користувачів  і читачів більш повною інформацією.
        Були проведені конкурси на краще знання комп`ютера, які показали, що молоде покоління  добре  володіє,  як комп`ютером, так мережею Інтернет.
        Всі учасники заходу погодилися з тим, що книга і комп`ютер – це невід`ємна частина сучасного життя. Вони можуть скільки завгодно змінювати свою форму, але завжди залишатимуться джерелами знань.
        Наостанок було проведено анкетування з метою  вивчення читацьких інтересів та інтересів користувачів мережі Інтернет. Бібліотекарі вкотре довели, що потрібно читати і шанувати книги, а комп`ютер та Інтернет використовувати лише у пошуках необхідної інформації. А  що буде далі – покаже час!  

                                         Ольга Соломаніна, бібліотекар ЦБ.


  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше