• Толерантність – мудрість спілкування

        Толерантність. Що означає це поняття? Чи завжди в житті ми толерантні до інших людей? Які якості має толерантна людина і як їх виховати в собі?  Чи завжди ми поважаємо думки, погляди інших? Чи треба прагнути, щоб інша людина сприйняла ваші погляди? Проявляти нетерпимість чи бути толерантним? На ці та багато інших запитань дали відповідь старшокласникам БЗШ№15 бібліотекар Наталія Добровольська та фахівець соціальної роботи Наталія  Жеребньова під час проведення 17 листопада у бібліотеці-філії №3 інформ-бюро “Толерантність – мудрість спілкування”.
        Наталія Петрівна наголосила, що кожна людина неповторна. Світ тому і цікавий, що ми всі різні. Іноді риси характеру товариша або подруги вас нервують, іноді, навпаки, вам допомагають прийняти певне рішення. І, незважаючи на відмінності характерів, ви є друзями, вам цікаво разом. Тому терпимість потрібно проявляти до всіх. Толерантність – це прояв поваги до людей, уміння жити разом з іншими.
        З`ясувати, чи є ми толерантними допомогло тестування “Чи терпимі ми?”.
        Розмова дала привід замислилися, як зробити наше життя кращим і зрозуміти, що ми живемо серед людей і повинні доброзичливіше ставитися одне до одного.
        Треба навчитися рахуватися з думками і вчинками інших, уміти зрозуміти людину і вибачити її, бути дружелюбними, не робити іншим такого, чого б ти не хотів для себе. А для цього необхідно викоренити зі своїх сердець зверхність, байдужість, упередженість. І тоді нас – щирих, добрих, сердечних – будуть усі любити і поважати, і світ стане кращим!

  Леся Кравчук, бібліотекар філії №3.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше