• Голодомор – невиплакані сльози України

        19 листопада з нагоди роковин голодомору у бібліотеці-філіалі №4 розгорнуто книжкову виставку-реквієм “Голодомор – невиплакані сльози України”. На відкриття виставки були запрошені читачі бібліотеки, члени клубу “Зарічани”, які мали ознайомилися з літературою про український голокіст. На виставці представлені офіційні видання і матеріали, свідчення і спогади тих, хто пережив великий голод, художні твори.
        Бібліотекарі Олена Буяненко розповіла про причини і наслідки виникнення масового голоду та моральну і політичну відповідальність тогочасного керівництва за трагедію українського народу, а Ірина Тупчій акцентувала увагу на книгах письменників-краян А.Гудими “Кара без вини”, В.Іванціва “Голокіст” та збірці “Голодомор у Білій Церкві”, в яких відображені документальні свідчення очевидців про голодомор на Білоцерківщині.
        Пройде час, а книги залишаться і спонукатимуть до вивчення цього страшного лиха ще не одне покоління читачів. Хто на власні очі бачив ту страшну трагедію, хто вижив у ті жахливі роки і до сьогодні не може забути того жаху.
        22 листопада, тримаючи у руках запалену свічку, опалімо вогнем пам’яті наші серця. Хай же пам’ять згуртує нас, живих, додасть нам сил та волі для зміцнення власної держави на власній землі.

  Ірина Тупчій, бібліотекар філіалу №4.
     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше