• Шахи – гра королів

        Шахи – дуже цікава й корисна спортивна гра, але навчитися добре грати в шахи – не так-то й просто. Якщо розумно спланувати заняття, шахи допоможуть і в навчанні: шахова наука і шаховий спорт розвивають пам`ять, особливо зорову, виховують наполегливість, стійкість, винахідливість та рішучість. Як сказав хтось із відомих: “Шахи – це гімнастика розуму”.
        Шахи  – це особливий світ, світ боротьби планів і пристрастей. Два війська йдуть у наступ і веде їх полководець. Перемогу ж у цій зустрічі здобуває найрозумніший, найвинахідливіший та найталановитіший.
        13-14 листопада у приміщенні міського шахового клубу відбулися змагання з шахів серед команд загальноосвітніх навчальних закладів на Кубок міського голови. Команда БЗШ№15 (Бодрик Владислав, 8-Б; Драбинко Аліна, 8-Б; Кирута Юрій, 10-А; Момотюк Євген, 11кл.) у напруженій боротьбі здобула найвищу нагороду – кубок. Учні отримали дипломи та медалі організаторів турніру.
        Приємно зазначити, що в цій перемозі є заслуга й бібліотекарів філіалу №3. Адже всі учасники команди – активні читачі бібліотеки №3, а Аліна – донька нашої колеги Тетяни Драбинко.
        Ми щиро вітаємо переможців. Успіхів вам у шахових баталіях!

  Леся Кравчук, бібліотекар філії №3.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше