• “Вишневих” Вам усмішок

          Минуло 125 років від дня народження відомого українського гумориста Остапа Вишні, людини, якій долею судилося засіяти зорі на небі української літератури. У цей день до бібліотеки-філії №5 завітали поважні гості та друзі, щоб вшанувати пам`ять українського поета.
          До читальні прийшли члени клубу “Олександрія” Академії пенсіонерів та читачі бібліотеки, а до виступу був запрошений член Національної Спілки письменників України, лауреат Білоцерківської міської літературно-мистецької премії ім. І.С.Нечуя-Левицького, керівник літературних студій “Рожевий ранок” та “Золотий передзвін” і літературного клубу “Озерця дитинства” Володимир Іванович Дідківський. Також до нас завітала вихованка літературної студії Володимира Івановича, а нині молода літераторка та журналістка Руслана Плигань із своєю збіркою “Молода та рання”. У бібліотеці лунав сміх та влучне дотепне слово, а сміх, як говорив Остап Вишня, є невід`ємною частиною життя та допомагає долати життєві незгоди та негаразди!
          На завершення нашої приємної зустрічі книгозбірня №5 поповнилася книгою Руслани із особистим автографом, а маленька бібліотечка клубу “Олександрія” Академії пенсіонерів – новою збіркою гумору від Володимира Дідківського.

    Мирослава Пациаді, зав. бібліотекою №5.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше