• Засідання клубу “Підліток і закон” у ЦДБ

        Правове виховання в сучасному суспільстві є дуже важливим аспектом у вихованні підростаючого покоління. Вже багато років в центральній бібліотеці для дітей працює юридичний лекторій “Підліток і закон”. 12 листопада відбулося чергове засідання лекторію, в якому взяли участь учні  8-А класу БЗШ №11 (кер. Жарікова Н.В.).
        На засідання під назвою “Кримінальна міліція застерігає” була запрошена оперуповноважена відділу кримінальної міліції у справах дітей Шиденко Наталія Олексіївна. Молодий спеціаліст зуміла знайти спільну мову із слухачами, налагодити з ними діалог. Працівник міліції піднімала питання про підліткову злочинність, шкідливі звички, бродяжництво та безпритульність неповнолітніх. Восьмикласники, зацікавлені такими злободенними темами, з ентузіазмом запитували у пані Наталії про кримінальну відповідальність за порушення закону, чому, на її погляд, діти опиняються на вулиці... 
      

         Закінчилася зустріч правовою вікториною, яку провела методист ЦДБ Т.А.Шпак та оглядом літератури “Навчись поважати закони держави”.

  О.Корнієнко, завідувачка ЦДБ.

         Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше