• Таланти наших читачів

        12 листопада в літературній  вітальні центральної міської бібліотеки відбувся вечір-портрет читачки бібліотеки, народної майстрині Галини Надводнюк. Вона член клубу "Водограй” Академії пенсіонерів і керівник гуртка "Золоті руки”. Щопонеділка рукодільниці збираються у читальному залі, де пані Галина навчає їх в`язати, плести, робити різноманітні поробки із паперу і ниток.
        Вишукані вироби Галини Михайлівни – справжні витвори мистецтва.   Ляльки-мотанки, плетені з паперу тарілки, вази, горщики, шкатулки, в`язані речі, неодноразово виставлялися у бібліотеці.
        Книгозбірні вона подарувала декілька своїх робіт, які милують око, дарують радість і задоволення відвідувачам бібліотеки.
        Валентина Котенко, керівник клубу "Водограй” розповіла присутнім про життєвий і творчий шлях майстрині. А ще "водограєвці” її добре знають як чуйну людину, чарівну жінку, люблячу матусю і гарну господиню.
        Бібліотекар Маргарита Зубкова для героїні вечора прочитала вірш В.Тушнової  "Сто часов счастья”.
        Під мелодії українських пісень пані Галина продемонструвала свої рукотворні дива і запропонувала всім рукодільницям долучитися до в`язання теплих шкарпеток і шаликів для бійців АТО.

                           Маргарита Зубкова, Людмила Маркеєва, бібліотекарі ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше