• “Здрастуй, Слово, українська мово!”

        День української писемності та мови центральна бібліотека для дітей святкувала разом з учнями 6-В класу БЗШ №4 (класний керівник Іщенко Тетяна Сергіївна).
        Свято відкрила зав. відділом Інна Кабула, яка наголосила, що любов до рідної мови починається ще з колиски, з маминої пісні, першої книжки.
  Захід відбувався у форматі турніру знавців української мови “Плекатимеш мову – цвістимуть слова”.
        Учні були поділені на дві команди “Козаченьки” та “Україночки”, які змагалися між собою. Турнір складався з 8 турів.  Кожен тур мав свою назву:  “Редактор”, “Всезнайко”, “Родина”, “Поєдинок капітанів”, “Відгадай прислів`я” та інші. Особливо сподобався тур “Жартівлива скринька”, з якої гравці діставали жартівливі запитання і відповідали на них. Під час цікавої перерви діти читали гуморески Володимира Дідківського та Віктора Євтушенка.        Заключним етапом заходу стала поетична сторінка. Діти декламували вірші про мову. Найбільше всіх присутніх  вразив вірш “Україно моя”, написаний учнем цього класу Олегом Ковтуном.
        Шестикласники також здійснили подорож сторінками улюблених книг, які були представлені на книжковій виставці “Причасти мене розмовою, українською мовою”.

  Марія Джура, зав. сектором ЦДБ.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше