• “Душа під № “Дубль-А-1п” знайшла свого читача

        6 листопада у читальному залі центральної бібліотеки відбулася презентація книги Олександра Виговського “Душа під № “Дубль-А-1п”. Роман поєднує у собі ознаки різних жанрів: наукової фантастики, бойовика, кримінального детективу ... і трішечки містики. Сюжет роману викличе цікавість кожного, хто візьме у руки цю книгу і бажання прочитати її від початку до останньої сторінки.
        Авторський стиль Олександра Виговського дещо самобутній, тема твору, загострена сучасністю, дуже близька читачеві.
        Ведуча заходу, завідувачка відділом методичної та бібліографічної роботи Тетяна Біла зазначила, що усі книги О.Виговського присвячені пошукам суспільної моралі, порятунку духовності, людяності, гуманізму. Так і в “Душі...” автор показує нам ту небезпеку поглинання душі і її руйнації, що є актуальною темою для суспільства, у якому панує цинізм, бездуховність, байдужість, нівелюються усі заповіді Божі, але тільки дотримуючись яких людство може врятуватись. У романі фактично йдеться про сутність буття і книга адресована не якійсь конкретній категорії читачів, а кожній мислячій людині.
        Варто зазначити, що автор не може розраховувати на легке читацьке розуміння, на швидке сприйняття, а можливо і на те, щоб просто бути почутим. Адже цей роман викликає вир емоцій і не завжди позитивних, змушує замислитись над власним життям, у тому числі й духовним. Тож і враження від прочитаного у учасників презентації були різними та неоднозначними. Своїми думками і враженнями від книги поділилися: провідний бібліограф бібліотеки-філіалу №8 Зоя Чутковська, завідуюча бібліотекою-філіалом №4 Світлана Линник, блогер бібліотеки-філіалу № 9 Світлана Могорит, провідний бібліограф та блогер ЦБ Тетяна Качанова, завідуюча бібліотекою-філіалом  № 1 Валентина Шлапацька, завідуюча бібліотекою-філіалом №3 Ксенія Гнуда та депутат Білоцерківської міської ради Сергій Істомін, який придбав у автора 50 книг та передав їх бібліотекам Білоцерківської міської ЦБС. Директор міської ЦБС Раїса Григоренко щиро подякувала за подарунок.
        Багато книг було виставлено біля благодійної скриньки “Допоможи солдатові” і кожен учасник презентації міг придбати собі книгу, попередньо поклавши певну суму у скриньку. Ці гроші тут же на презентації автор передав волонтеру Юрію Москаленку, для придбання необхідних речей воїнам АТО. З виходом книги Олександра Виговського привітали численні прихильники його творчості, серед яких Олена Мартузаєва, Данило Кузнєцов, Юрій Москаленко та інші.
        Наприкінці заходу до присутніх звернувся автор книги і з щирими словами вдячності.


  Олександра Заворотня, головний бібліограф відділу методичної та бібліографічної роботи.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше