• Проза та публіцистика Віктора Міняйла

  “Я вітром увірвався молодим
  У щедру вашу теплотворну осінь”.
        “Кожен великий письменник тому й великий, що коріння його страждань і блаженств глибоко вросли у ґрунт великої малої Вітчизни”, – цими рядками Андрія Гудими про Віктора Міняйла розпочався День інформації, присвячений 95-річчю письменника в бібліотеці № 8.
        Серед заходів цього дня і літературний портрет ювіляра. На заході були присутні студенти та викладачі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, бібліотечні працівники.
        Творчість завжди світить правдивістю, любов`ю до народу. У тих досягненнях, які здобула українська література, є частка досягнень і спадщини В. Міняйла.
        Блискучий художник слова Григір Тютюнник ніколи не приховував, що вважає Міняйла своїм літературним наставником. Письменник весь свій великий життєвий досвід, усі здібності, весь скарб душі прагне передати людям.
        Цінність літературної спадщини нашого земляка полягає у реалістичному зображенні тієї епохи, в яку живе письменник. У творах Віктора Олександровича показані духовні багатства народу, висловлена любов автора до села і селян, віра в його сили, а також   непримиренність до   приниження людської гідності.
        Сподіваємось, що студенти коледжу, познайомившись з літературним портретом поета-краянина, відкрили для себе нові грані його творчості.
        Захід підготували Чутковська З.М., Боженко М.М. та Ямінська Т.А. – бібліотекарі філіалу №8.  
     
        Ніна Пругер, бібліотекар ф.8.


  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше