• Тренінг з медіаграмотності відбувся у бібліотеці №8 Тренінг з медіаграмотності відбувся у бібліотеці №8

       28 січня  в читальному залі бібліотеки-філіалу №8 відбувся одноденний тренінг з медіаграмотності,     організований фондом «Творча ініціатива» і Відділом у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради.
        Проект «Програма медіаграмотності для громадян» виконується за підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади (DFATD Canada), у партнерстві трьох організацій: Академія української преси, IREX та  Stop Fake.
        Метою проекту є посилення стійкості громадян перед дестабілізуючою силою впливу неправдивої інформації. Детальніше:http://cif.org.ua/479-trenng-z-medagramotnost-23-schnya.html
        Тренінг  у книгозбірні провів президент Фонду Валерій Панько. Бажаючих взяти участь було багато: молодь до 18 років, бібліотекарі ЦБС та соціально активні громадяни, що дізналися про захід із сайту Фонду в Інтернеті.
        Розпочався тренінг традиційно – присутні представилися, розповіли про свої уподобання і очікування від цієї зустрічі. А хотіли вони дізнатися про таке: Яким медіа можна довіряти? Як навчитися  правильно та аргументовано відповідати опоненту? Як зуміти відрізнити правдиву інформацію від неправдивої? Як захиститися від фейкової інформації, стати медіаграмотним, отримати навики правильного  користування медіа.

        Згодом стало зрозуміло, пан Валерій справився із поставленим завданням. Були витримані норми проведення тренінгів, матеріал подавався доречно, у логічній послідовності, ідеї тренінгу фіксувалися на великому аркуші паперу, де також було написано його назву і розклад дня погодинно, під час роботи були використані комп’ютерні технології, столи розташовані для зручності працювати невеликими групами. Тренінг було раціонально сплановано, що забезпечило виділення часу на рухові вправи, а також на дві перерви на кшталт «кава-чай».
        Якщо розклад з 11.00 до 18.00 спочатку спантеличив деяких учасників, то в кінці дня майже ніхто цього не  помітив. Дійство відбулося на одному подиху, за що ми дуже вдячні Валерію Івановичу і його команді. Справу вони роблять важливу. Адже наразі без Інтернету ми  ні на крок, а все не так просто, як здається.

  Валентина Тимошенко.



  Поділись з друзями:



Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!



Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше