• Формула успіху – у співпраці

        Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин і знань, і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Вони завжди були і залишаються  носіями цікавого та неординарного. Саме бібліотекарі допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу.
        Задовольняючи наукові і культурні потреби громади, бібліотеки забезпечують нерозривний зв`язок минулого і сьогодення, одержання повного погляду інформації зі світового простору, сприяють  піднесенню інтелектуального рівня народу. Усі ми знаємо, що якісні бібліотечні послуги, які задовольняють потреби та відповідають очікуванням сучасної динамічної людини – це передусім велика праця бібліотекарів. Працівники бібліотек завжди у пошуках нового. Вже стало традицією і дуже радує те, що впродовж кількох років Сквирська ЦБС і Білоцерківська міська ЦБС співпрацюють. “Співпраця – формула успіху. Я переконана – спільними зусиллями можна гори звернути. Дуже сподіваюсь на зацікавлену підтримку й конкретну участь колег і вірю у наш спільний успіх”, – наголосила Світлана Димань.   
        У рамках співпраці проведено ряд масових заходів. Це – презентація моїх збірок “З думою про рідний край” та “Душу гріє село”, які відбулися в центральній міській бібліотеці та бібліотеці сімейного читання №9 м. Біла Церква. Все тут було, як у гарних господарів – щира атмосфера, багато гостей. Я хочу подякувати за організацію і проведення творчих зустрічей колегам Раїсі Григоренко, Тетяні Білій, Людмилі Чупак, Ользі Соломаніній, Валентині Шевчук, Наталії Семененко, Любові Вилегжаніній, Маргариті Зубковій з ЦБ та Катерині Волинець, Світлані Могорит, Тетяні Сулеймановій з бібліотеки сімейного читання №9. Незабутньою стала зустріч поціновувачів поетичного слова із поетесою Сквирщини, автором збірок “Хай святиться ім`я твоє, мамо”, “За серця покликом іду я до людей”, “З душею першої скрипки” Ларисою Левчук, яка відбулася у бібліотеці №9. Творчість поетеси – це своєрідна “сповідь перед світом”. В своїх віршах вона передає близьке й дороге, щемливе, солодке, ніжне і щире. З трепетом у серці, затамувавши подих, слухали присутні твори у прочитанні автора. Бажаними гостями у Сквирській районній бібліотеці були колеги з Білої Церкви – директор ЦБС Раїса Григоренко і бібліотекар читального залу бібліотеки №9 Тетяна Сулейманова, які взяли участь у презентації нової книги члена Національної спілки журналістів України, лауреата літературної премії ім. Саліми Музиченко Лариси Левчук “З душею першої скрипки”. У своїх виступах гості зазначили, що земля Білоцерківщини та Сквирщини виплекала не одну творчу особистість, яка кохається у слові, подякували за подаровані книги.
        Природа щедро посилає зі своєї скарбнички пригорщі осіннього золота. Кружляє багряне листя, стелиться дивовижним килимом на землі. 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. У цей день хочеться побажати усім бібліотекарям всіляких гараздів на кожен день, довголіття при доброму здоров`ї, пронести свою доброту, щедроти, доброзичливість через усе своє життя, даруючи їх людям, а від цього отримати душевну насолоду і велику радість. Побільше вам вдячних читачів. Будьте завжди багатими, щедрими і щасливими.

  Василь Скрид, провідний бібліотекар Чубинецької сільської
  бібліотеки-філіалу №25 Сквирської ЦБС.

                                                 Моїм колегам і нашим читачам
         

                 Батьківська земля

  Як стає від незгод і безладдя погано,
  Хліб і сіль я кладу у заплічний мішок.
  Не сідаю в авто, а своїми рушаю ногами
  По Пороській землі, звідки рід мій пішов.
  Тут усе дороге: чебрецеві поляни,
  Переліски у вибалках, поля без кінця...
  Роставиця синіє. Над її берегами
  Чути з сивих часів копит кінських гінця.
  Я зніму черевики, щоб ноги спочили
  І відчули землі материнське тепло,
  Знов пройду по стежках, де дитинство ходило,
  В споришах, материнці воно відцвіло.
  А коли у дорозі застане безжальна
  Полуднева, нестерпна літня жара,
  Віковічнії липи зашумлять привітально
  І запросять зайти в свою тінь, мов у храм.
  Буду їсти куліш, зготувавши власноруч,
  Щойно знятий з вогню і пропахлий димком,
  Ну, а мак польовий, що цвіте зовсім поруч,
  За компанію схилиться над казанком.
  Заночую я в полі, як мій дід, обіч шляху,
  Коли пас він вночі круторогих волів.
  Будуть зорі й супутники в небі кружляти
  І до ранку дзвенітимуть, наче джмелі.
  Я прокинусь, як схід зарум`яниться густо
  І засяють зарошені трави й кущі.
  Прадідівська земля своїм духом могутнім
  Легко зніме утому з моєї душі.
  А як буду вмиватись з якогось джерельця,
  Що, й як я, свій початок бере в цій землі,
  То відчую синівським схвильованим серцем:
  Ми без неї обоє слабкі і малі...
  Василь Скрид.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше