• Конкурс буктрейлерів у нашій ЦБС завершено

        Навесні відділ методичної та бібліографічної роботи оголосив про проведення професійного конкурсу на кращий буктрейлер краєзнавчої тематики серед бібліотек Білоцерківської ЦБС.
        Конкурс мав на меті популяризацію краєзнавчої книги, активізацію творчої ініціативи бібліотекарів та підвищення їх професійного рівня, впровадження інноваційних форм у роботу бібліотек ЦБС, а також створення нових можливостей розкриття книжкового фонду ЦБС  у всесвітній мережі Інтернет.
        Це була перша спроба наших бібліотекарів створити буктрейлер і вона виявилася вдалою!
        На конкурс представлені відеоролики на книги літераторів-краян Таїни Братченко “Випробування жінкою” і “Казки про малят та звірят”, Руслани Вихрестенко “Молода та рання”, Віктора Міняйла “Дивовижні пригоди Баби Яги, Івасика Телесика та фотографа Диньки”, журналіста Миколи Осики “Життя краплини”, директора дендропарку “Олександрія” Сергія Галкіна “Парк “Олександрія”: історія і сучасність”, Світлани Задворної “Территория чести”, антологію літераторів Київщини “Сльоза пекучої пам`яті”. Відділ комплектування та обробки літератури презентував буктрейлер на книгу Оксани Забужко “Музей покинутих секретів”, а центральна бібліотека для дітей – відеоролик  до книги Всеволода Нестайка “Лісова школа”. Ці роботи не повністю відповідали умовам конкурсу.

        Яскраві образи, швидкість зміни картинки, стислість ... І все це в підсумку виглядає так  привабливо, що хочеться кинути все – і бігти за книгою у бібліотеку.
        Журі одностайно віддало перемогу буктрейлеру до книги молодої авторки Руслани Вихрестенко “Молода та рання”, який створив колектив бібліотеки-філіалу №1 для дітей, але всі відеоролики заслуговують високої оцінки.
        Усі буктрейлери обов`язково будуть представлені на сайті ЦБС “Бібліотеки Білої Церкви” та у блогах бібліотек, продемонстровані у філіалах і, вважаю, книги до яких вони зроблені, знайдуть нових читачів.
        Дякуємо всім учасникам конкурсу і бажаємо зростати професійно, вдосконалювати свою майстерність, стати знаними фахівцями із просування книг в мережі Інтернет.

  Олена Дученко.      Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше