• Кращий креативний захід до Днів календаря у ЦБС 2014 року

        Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек відбулося засідання комісії з підведення підсумків професійного конкурсу, організованого відділом методичної та бібліографічної роботи, на краще креативно-нестандартне проведення заходу, присвяченого Дням календаря серед бібліотечних працівників ЦБС.
        Конкурс проводився з 1 лютого по 25 вересня з метою створення позитивного іміджу бібліотек та пожвавлення дозвіллєвої роботи з різними читацькими групами у книгозбірнях міста, розкриття творчого потенціалу бібліотекарів і зацікавлення читачів у відвідуванні своєї бібліотеки.
  У конкурсі взяли участь бібліотечні працівники центральної міської бібліотеки, центральної бібліотеки для дітей, бібліотек-філіалів №1, 2, 3, 4, 6, 8, бібліотеки сімейного читання №9.
        Журі, у складі головного бібліотекаря методвідділу Олени Бульди, завідувачки центральною бібліотекою Людмили Чупак, завідувачки бібліотекою №3 Ксенії Гнуди, зав. сектором бібліотеки-філіалу №1 Майя Тарасенко, методиста ЦДБ Тамари Шпак, бібліотекаря І категорії бібліотеки-філіалу №10 Олександри Заворотньої ознайомилося з поданими на конкурс матеріалами: сценаріями, планами підготовки та проведення, світлинами, матеріалами надрукованими у ЗМІ.
        Визначити найкращі сценарії виявилося не просто. Заходи вражали своєю креативністю та творчим підходом.
  У бібліотеці №1 для дітей проведено День гурмана, де усі охочі мали змогу поласувати “літературними смаколиками”, а юні читачі ЦДБ дізналися,  що існує День смайлика.
        Одразу дві книгозбірні: ЦБ та бібліотека-філіал №8 запропонували своїм читачам взяти участь у проведенні Дня шоколаду, в рамках якого ЦБ зуміла організувати ще й шоколадний флешмоб.
        Для найменших користувачів філії №6 бібліотекарі підготували День дружби. Читачі бібліотеки № 2 у Всесвітній день котів мандрували Країною Мурляндією. Свято-розвага з нагоди Дня рибалки надовго запам`яталося усім, хто завітав сонячного літнього дня до бібліотеки-філіалу №4: вдалося і рибку зловити і юшки скуштувати. Працівники бібліотеки сімейного читання №9 запросили своїх читачів на День пасічника “Серпень пахне медом” та ознайомитися з бібліотечними блогами у День бібліотечного блогера. День краси та День бабака провели бібліотекарі філії №3.
        Після ознайомлення з поданими матеріалами та їх обговорення кращими сценаріями журі визнало сценарії Дня шоколаду (ЦБ), Дня рибалки (ф.4) та авторський сценарій завідувачки бібліотекою №3 Ксенії Гнуди “Мій перший День бабака”.
       На мою думку, конкурс виявився вдалим та допоміг розкрити творчий потенціал наших бібліотекарів, залишивши задоволеними і читачів, і самих організаторів.

  Олена Бульда.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше