• Спілкування об`єднує

        Вівторок 23 вересня у бібліотеці №8 був незвичним. На відміну від інших, цього дня у читальному залі лунали дитячі голоси. Не дивлячись на те, що бібліотека обслуговує доросле населення мікрорайону, цього разу в центрі уваги були діти і приводом для їхньої присутності стало відкриття клубу молодих мам “Я – мама”, який поповнив читацьке об`єднання “Від захоплення –  до книги”. Це вже сьомий клуб за інтересами, котрий діє при бібліотеці №8.
        Відкриття відбулося о 16.00. Запросили мам-читачок бібліотеки і їхніх діток, мам-жительок мікрорайону, керівників громадських організацій: Олену Георгіївну Іванову, голову ГО “Допомога дітям Чорнобиля”, Ірину Віталіївну Бирловську, голову ревізійної комісії ГО “Аюрведа”, Тамару Заіндінівну Сангарієву, керівника недільної школи Всеукраїнської громадської організації “Діаспора чеченського народу”, Марину Геннадіївну Лисич, голову ГО “Правова єдність” і, звичайно, Раїсу Павлівну Григоренко, директора Білоцерківської ЦБС. У бібліотеці ведеться активна  робота із громадськістю мікрорайону.
        Керівником та ініціатором створення такого об`єднання читачів  стала Світлана Петрівна Хмільова, зав. бібліотекою, вона ж і була ведучою першої зустрічі. Завідуюча подякувала благодійникам: депутату Білоцерківської міської ради Ярославу Яременку, Олені Івановій, Салману Садаєву, голові правління Всеукраїнської громадської організації “Діаспора чеченського народу”, Тарасу Обельницькому, голові штабу політичної партії “Всеукраїнське аграрне об`єднання “Заступ”, котрі у скрутний для країни час знайшли можливість допомогти матеріальними коштами і побажала мамам успіху у вихованні дітей та створенні хороших сімейних відносин.
        На заході виступили Раїса Григоренко, представники організацій,  читачка Наталя Ярошинська, мама чотирьох дітей.
        Присутні обрали новостворений актив і пообіцяли дружню підтримку у роботі клубу.
       Значну зацікавленість у дійстві виявили і дітлахи. Вони бавилися у куточку, створеному для них бібліотекарями. Іграшки, повітряні кульки, розмальовані дитячі столики і стільчики створювали у спілкуванні дітей затишну  домашню атмосферу. Ініціативна в “ораторському мистецтві”  маленька Мартуся Ніконенко  поставила конкретне запитання виступаючій: “Ти вже скінчила? Так?”, чим викликала розрядку ділової атмосфери та внесла подих невимушеності і  довіри до присутніх.
        Ідея створення  клубу молодих мам дуже актуальна. Люди очікують підтримки від його організаторів у вирішенні проблем сімейного виховання дітей та побудови стосунків між батьками і дітьми.

  Валентина  Тимошенко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше