• Мистецька зустріч

          24 вересня в гості до членів клубу “Водограй” Академії пенсіонерів завітала письменниця і художниця Галина Невінчана. Розповідь про свою творчість вона розпочала з подарунків. Кожному  “академісту” подарувала уявний букетик квітів, демонструючи свій “Темперовий сад”, виставку картин, на яких зображені лише квіти. Роботи, виконані в техніці “темпери” і “акріла”, зачарували своїм різнобарв`ям: мальви, магічні білі лілії, бузок, флокси, тюльпани.  Радували око і етюди, написані олійними фарбами, та “лаковий живопис” – півники, півонії та триптих “Вогонь і полум`я”.
         Свої картини Галина Вікторівна продемонструвала за допомогою мультимедійної  презентації. Показ картин супроводжувався розповіддю про цікаві й драматичні моменти життя художниці. Під мелодію пісні “Старий парк” у виконанні  Валентини Котенко, пані Галина показала роботи, присвячені дендропарку “Олександрія”. Вони вражали різноманітністю сюжетів: музичні картини, пейзажні замальовки, етюди, картини алегоричного характеру.
    Все, що її оточує  і до чого торкається рука, Галина Невінчана намагається  зробити прекрасним. Магнетизм цієї тендітної жінки і її працелюбність захоплюють.

    Ольга Соломаніна, бібліотекар ЦБ.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше