• Герої 72-ї у бібліотеці

        Днями у центральній бібліотеці відбулася зустріч героїв 72-ї бригади з читачами: учнями старших класів БСШ №1 та №9, БВЗШ №1, представниками єврейської громади та  клубу “Водограй”.
        Командир роти снайперів, капітан Олександр Портяненко, солдати Микита Зубенко і Володимир Лавріщев розповіли про службу, участь в боях на Донбасі, про те як попали в оточення, перейшли через українсько-російський кордон, щоб не загинути під прицільним мінометним вогнем.
        Микиту, молодого шахтаря, призвали в армію з м.Дзержинськ Донецької області, а білоцерківець Володимир пішов на контрактну службу, щоб оплатити навчання в університеті. Обидва в ЗСУ півтора року. Хлопці відверто відповідали на запитання школярів.
        Із захопленням присутні слухали капітана Портяненка, молодого кадрового офіцера, який врятував життя одинадцятьом своїм солдатам. Його спілкування з аудиторією було настільки цікавим, що учасники зустрічі, особливо школярі, ловили кожне слово доблесного воїна.
        Учні охоче фотографувалися з бійцями. Багато з них в майбутньому мріють стати військовими, щоб захищати нашу країну від ворога.

      Людмила Чупак, завідуюча ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше