• Кращий читач літа-2014

        Нещодавно у центральній бібліотеці для дітей відбулося підведення підсумків щорічного загальноміського конкурсу “Кращий читач літа”.
  У конкурсі взяли участь юні читачі книгозбірень Білоцерківської міської ЦБС. Кожна бібліотека обрала свого переможця, який і став учасником загальноміського конкурсу.
        Журі у складі голови – письменника Володимира Дідківського, члена ради міської організації “Ветерани органів внутрішніх справ” Раїси Никифорової,  Олени Іванової – голови міської організації “Ветерани органів внутрішніх справ” та головного бібліотекаря методвідділу ЦБС Олени Бульди повинно було визначити найкращого з найкращих юних читайликів.
        Усі учасники заходу продемонстрували високий інтелектуальний рівень, любов до книги і читання та навіть представили власні літературні твори.  Окрім того, майже всі діти малюють ілюстрації до прочитаних творів.
        Дарина Хворостяна, читачка бібліотеки сімейного читання №9 та Тетяна Кузь, читачка ЦДБ, заспівали пісні про рідну матусю та неньку Україну.
  Потішила журі своїм дотепним виступом читачка бібліотеки №6 Руслана Храмцова.
        Особливістю цьогорічного конкурсу стало те, що діти вирішили написати листи українським воякам, які захищають нас на Сході з подяками та побажаннями Миру.
        Перемогу в конкурсі здобула наймолодша учасниця, читачка бібліотеки №3 Дарина Ашурова.
        Завдячуючи підтримці міської організації “Ветерани органів внутрішніх справ”, усі конкурсанти отримали подарунки, а переможниця була запрошена взяти участь в урочистостях з нагоди святкування Всеукраїнського Дня бібліотек, де на неї очікує приз від міського голови Василя Петровича Савчука.


  Олена Бульда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше