• Казки Таїни Братченко презентували у ЦДБ

        18 вересня в центральній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з письменницею, автором нової збірки казок "Казки голуба Урра” Таїною Братченко.
        На презентацію книги завітали третьокласники БЗШ №11, які уже прочитали книгу, із  своїми малюнками героїв казок: Лисичкою, Їжаком, Вовком, Зайчиком, а також зображеними  порами року.
        Таїна Іванівна у своїй розповіді поділилася з читайликами секретами написання збірки. Ця книжка, – зазначила авторка, – не лише розповідає про природу рідного краю, а й допоможе виховати  такі риси, як хоробрість, скромність, навчить поважати батьків та бути працьовитими.
        На заході були присутні  письменники-краяни Володимир Іванців та Галина Невінчана.
        Галина Вікторівна, як художник-ілюстратор книги,  розповіла дітям про роботу над її оформленням, про підбір ілюстрацій до казок. Високу оцінку вона  дала дитячим малюнкам, які дуже вразили усіх присутніх своєю майстерністю.
        Презентувати книгу автору допомогли бібліотекарі молодшого відділу обслуговування, які підготували до цієї події лялькову виставу "Мудрий Їжак” із нової збірки, яку присутні зустріли щирими оплесками.

  Інна Кабула, зав. відділом ЦДБ.
     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше