• “В роздумі...” Ольги Краюхіної

        18 вересня  у міській виставковій залі при бібліотеці №8 відкрилась  персональна виставка заслуженого майстра народного мистецтва України Ольги Краюхіної.
        Краюхіна Ольга Миколаївна народилась 18 червня 1954 р. в Білій Церкві. З 1992 проживає у с.Фурси Білоцерківського району. У 1995р. заснувала благодійний фонд “Калина”, в якому діти займались декоративними видами мистецтва. Бісерною мозаїкою займається з 1998 р. У 2000 р. відбулася І персональна  виставка в культурологічному центрі України (Києво-Печерська лавра); 2001-му – персональна виставка в Українському домі; 2003 р. – персональні виставки у м.Славутич та в обласній і районних держадміністраціях; 2006 р. – персональна виставка в музеї ім. Т.Шевченка м.Київ;  2007-2009 – персональні виставки в Білій Церкві.
        Активна учасниця обласних виставок декоративного мистецтва в Палаці  культури України, міських, районних виставках народних майстрів.
        У 2009 р. присвоєно звання “Заслужений майстер народної творчості  України”.
        З 2004 р. працює завідуючою студією декоративно-вжиткового мистецтва “Калина” с. Фурси.
        Роботи Ольги Миколаївни є в музеї ім. Т.Шевченка м.Києва, краєзнавчому музеї Білої Церкви, приватних колекціях в Україні та за кордоном.
        На цьогорічні виставці “В роздумі…” майстриня представила 127 робіт не тільки бісерної мозаїки, а і флористичні композиції.
        Численні друзі, соратники і шанувальники привітали Ольгу Миколаївну з цікавою виставкою: головний спеціаліст міського відділу культури і туризму заслужений художник України Олександр Жарко, отець Валерій, художниця і письменниця Галина Невінчана, голова міськрайонного осередку ВУТ “Просвіта” ім. Т.Шевченка, член НСПУ Володимир Іванців.
        Виставка триватиме до 3 жовтня, тож запрошуємо її оглянути і отримати насолоду від творчості заслуженої майстрині народного мистецтва України.

  Любов Михайлюк, гол. методист бібліотеки №8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше