• Допоможи солдату

        10 вересня у центральній міській бібліотеці проведена благодійна акція зі  збору допомоги для бійців 72-ї окремої механізованої бригади, які захищають Україну від ворога на Донеччині та Луганщині. До акції долучилося багато щедрих душею і серцем  містян, працівників і читачів бібліотек Білої Церкви,  громадських активістів,  пенсіонерів,  школярів, керівники магазинів “Рошен” і “Шоколадниця” пані Надія та Ірина.
        Печиво, цукерки, чай, каву, цигарки, згущене молоко, консервацію, свіжоспечені  пиріжки, носки, теплий одяг принесли  небайдужі люди  до бібліотеки у цей день.
        Вела захід завідуюча бібліотекою Людмила Чупак, яка продемонструвала присутнім малюнки учнів 4-В класу  БСШ №1 та вихованців спеціалізованої школи-інтернату для глухих, зачитала їхні листи, адресовані бійцям. Дорослих вразила щирість і патріотизм наших маленьких громадян,  їхні дитячі побажання: “Захистіть нашу Україну”, “Вертайтесь живими і з Перемогою”, “Щоб куля не пробила Ваш бронежилет”, “Ми пишаємося вами, ви наші захисники”,  “Швидше повертайтеся додому, до своїх дітей”.
        Запрошений на акцію журналіст  і громадський діяч Костянтин Климчук розповів про свою  волонтерську  роботу зі збору та доставці допомоги воякам на схід країни, в якій йому активно допомагає  дружина – Тетяна Виговська. 
        Із завмиранням серця присутні слухали виступ учасника АТО Олександра Міняйла, внука класика і патріарха української літератури Віктора Міняйла. Молодий офіцер лише місяць провів у зоні бойових дій, але вже прийняв бойове хрещення, втратив друга, захищаючи повітряний простір України.
        Наприкінці заходу розпломбували скриньку (за день зібрали 1550 гривень). Гроші разом з продуктами і одягом передані волонтерам.
        У бібліотеці й надалі працюватиме пункт з прийому допомоги бійцям нашої легендарної 72-ї бригади. Просимо усіх небайдужих допомогти нашим героям. У народі кажуть: “Щедра рука ніколи не зубожіє”.

                                  Людмила Чупак, завідуюча центральною бібліотекою.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше