• Шоколадні фантазії

        Всесвітній день шоколаду святкують 11 липня та 4 вересня. Бібліотека №8  вирішила долучитися і провести свій День шоколаду.
        4 вересня книгозбірня працювала у режими Non Stop, що дало можливість користувачам на протязі дня насолоджуватися різножанровими виставками: книжковою – “Його величність – шоколад”, репродукцій картин – “Шоколадний настрій”, творчих робіт читачів – “Шоколадні фантазії”, виставкою шоколадних гороскопів.
        Модератором шоколадного свята виступила бібліотекар Ніна Пругер. З допомогою Ганни Іванової та Майї Боженко наші відвідувачі, а це студенти Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, читачі бібліотеки ознайомилися з цікавими фактами історії шоколаду, взяли участь у конкурсі “Створи букет із шоколадних цукерок” та вікторині “Цікаві факти з історії шоколадних музеїв”.  Із солодкими подарунками завітав друг бібліотеки депутат міської ради Сергій Істомін. Багато схвальних відгуків і зацікавленості читачів викликав майстер-клас з послідуючою дегустацією фруктів у гарячому шоколаді, який провела користувачка бібліотеки, представниця фірми “Amway” Людмила.
        Шоколадне свято, як назвали цей захід самі  гості, завершилось емоційно, яскраво із солодким присмаком.

  Тетяна Ямінська, провідний бібліотекар ф. №8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше