• Довкола стільки є краси…

         З незапам`ятних часів краса возвеличується піснею, чаклує різцем і пензлем… Ми часто чуємо: красива природа, красива людина, красива пісня, красивий вчинок.
        9 вересня бібліотека №3 святкувала Всесвітній день краси, який відмічається з 1995 року за рішенням Міжнародного комітету естетики і косметології. Цього дня вітається все прекрасне, що приносить нам насолоду, гріє душу й серце.
        Розпочався День краси у книгозбірні відкриттям виставки воскової графіки Олени Назаренко “Найпрекраснішим світ в нас тоді забринить, коли просто його споглядати” та фотовиставки робіт Ігоря Мелішенка і Андрія Бичкова “Спинися мить! Прекрасна ти!”, на якому були присутні учні БВЗШ №1.
        Увазі  четвертокласників БЗШ №15 була запропонована мовна мозаїка “Краса живого слова”.
        Мистецький калейдоскоп “Красою душу напоїти…” для учнів 10-Б класу БЗШ №15 включив у себе розповідь бібліотекарів про уявлення краси в минулому і сьогоденні, виставку старовинного одягу, показ сучасних вишиванок, інсценізацію уривка з повісті І.Нечуя-Левицького “Кайдашева сім`я”, огляд періодики “Краса – це вічність, що триває мить…”.
        Майстер-клас від художників-модельєрів – студентів ІІ курсу Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну Марії Саражинської, Аліни Поліщук, Олени Коломієць, Олени Полянської по плетінню дівочої коси та майстер-клас з макіяжу від косметологів-візажистів Світлани Манюк і Марини Лизогубенко вразив перетворенням присутніх дівчат у справжніх красунь.
        Попереднє опитування читачів різного віку про їх поняття краси  “виросло” у дерево висловлювань “Краса людини”.
        Краса володіє даром вносити світ у серця, тому людина, що тонко відчуває красу, не здатна піти супротив своєї совісті.

  Олександра Дишлева, пр. бібліотекар ф. №3.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше