• Щирі і небайдужі душею та сильні духом

        2 вересня осіннього погожого дня у складі Центру розвитку громадських ініціатив проводився благодійний ярмарок зі збору коштів для придбання військовослужбовцям, які несуть службу в АТО, необхідних речей згідно з поданими військовою частиною списками.
        Поодинці і гуртом збиралися доброчинці, люди, які не поскупилися на добро свого серця й хто скільки може готові пожертвувати на цю благодійну справу. Ніна Андріївна Соколенко, керівник Центру, та волонтери Тетяна Фещенко і Ярослава Іщук гостинно зустрічають перших учасників ярмарку, працівників централізованої бібліотечної системи. Ярмаркуючих приємно здивували асортимент речей та ціни на них, тому відразу ж розпочалася жвава торгівля. Зауважу, що дитячі ігри, конструктори-трансформери Ніні Андріївні надав наш земляк, а нині киянин, який побажав, аби його ім`я не називалося. Є ще такі добродійники, що живуть за Біблійними законами і роблять добро так, щоб про це не знали.
        Невдовзі до приміщення Людмила Діденко, директор краєзнавчого музею заводить своїх працівників і вручає господині ярмарку гроші (виявляється вхід на ярмарок – 20 гривень), а колектив музею зібрав їх наперед та ще сплатив за придбані речі. Працівники Центру розповідають, що ми зараз чинимо як європейці. Коли там проводяться благодійні ярмарки, на яких представляють малюнки наших дітей, то багато перехожих, зважаючи на свою добросердечність, просто вносять гроші навіть нічого не купуючи, бо кошти завжди збирають на найнеобхідніші потреби.
        Активно ярмаркували співробітники ПП Горчинський А.М. та активісти ради ветеранів мікрорайону №2, представники афганських організацій міста, друзі та волонтери Центру, їхні рідні, працівники підприємств і баз, що діють навколо.
        Вироби ручної роботи, м`які іграшки, одяг для продажу також передали доброчинці, серед яких і мама Ніни Андріївни, ліквідатор аварії на ЧАЕС.
        Зазначу, що благодійний ярмарок зініціював Центр розвитку громадських ініціатив, який не вперше збирає кошти на потреби армії, а підтримали цю акцію всі небайдужі люди, жертвуючи власні кошти, адже на столі у Ніни Андріївни лежав листок з переліком речей, які потрібні солдатам і кожен зміг сам його прочитати. Організаторка добродійства також декілька разів зачитувала його присутнім. Велике спасибі цій тендітній жінці, яка пропускає всі болі через своє серце і ніколи не опускає плечей перед найважчими випробуваннями сама та ще й підтримує тих, хто слабший.
        Вона зорганізувала на цю добру справу Білоцерківську ГО “Всеукраїнська громадська організація інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій” (кер. Кузьменко І.Б.), ГО інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля (кер. Романиця М.М.), ГО “Союз Чорнобиль України” (кер. Коначевська Т.І.), чорнобилян, жителів масиву Леваневського, до яких звернулася за проханням Центру Раєнок Т.І., які зібрали ковдри, подушки, постільну білизну, рушники, шкарпетки, мило.
         Ця акція передачі-прийому речей відбулася цього ж дня о 14 годині на масиві Леваневського. І тут не обійшлося без благодійництва. Тетяна Поліщук, керівник рекламного агентства “Неон” люб`язно надала машину для збору гуманітарних речей. Люди, котрі приносили речі, дуже співчували бійцям, з тривогою в голосі і зі сльозами на очах просили передати вітання і бажали їм вижити. Мама трьох дітей, чорнобилянка Тетяна Потапенко, написала хлопцям листа. Він коротенький, тому осмілюся процитувати його повністю: “Слава Україні! Дорогі наші Герої! Ми молимося за вас кожну хвилинку! Бережіть себе як можете! Такі як ви потрібні Україні! Хай ангели-охоронці оберігають вас кожну секундочку. Повертайтесь додому тільки живими! З великою повагою до вас жителі Білої Церкви-чорнобиляни”.
         На моє запитання: “Чи виправдав Ваші, Ніно. Андріївно, очікування благодійний ярмарок?” – отримала відповідь: “Так. Я дякую колективам краєзнавчого музею і централізованої бібліотечної системи, як основним нашим партнерам, волонтерам Марині Машлаковій, Тетяні Білій, Тетяні Бесараб, Ларисі Сердюк, Тетяні Фещенко, Ярославі Іщук, Любові Вилегжаніній, Станіславі Клішиній, – ця тендітна юнка на собі переносила бронежилети десятикілограмової ваги зі складу до машини. Особлива подяка молодому вченому київського ВИШУ Михайлу Черепанському, який після роботи, вночі возив до наших батальйонів добровольців разом зі мною необхідні речі і продукти”.
        Світ існує завдяки милосердю, любові, доброті, і мудрості тих, хто живе на Землі. Вдячність і шана усім, хто долучається до добрих справ, у кого серце б`ється в тривозі за майбутнє України.

  Тетяна Біла.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше