• Серпень пахне медом (День меду в бібліотеці-філіалі №9)

         19 серпня, в день Преображення Господнього, відзначається професійне свято – День пасічника. Його почали святкувати з 1997 року, коли був підписаний відповідний указ Президента України.               
        Україна вважається найбільшим виробником меду в світі. Вона виробляє сьому частину всього світового запасу цих корисних ласощів.        
  Свято меду в бібліотеці-філіалі №9 розпочалося відвідуванням військового госпіталю, де лікуються солдати – учасники АТО. Працівники нашої бібліотеки разом з колегами бібліотеки-філіалу №8 привітали молодих хлопців зі святом і пригостили їх медом, яблуками, грушами  та різними солодощами. 

        Цього дня кожен відвідувач бібліотеки ставав дегустатором різних видів меду, якими щедро пригощала провідний бібліотекар абонементу Ірина Люшинська. Крім того, читачі бібліотеки мали змогу познайомитися з літературою по бджільництву на книжковій виставці “Серпень пахне медом”, а також переглянути науково-популярний фільм “Цілющі властивості меду”.    
        На виставці-ярмарку, яка була розміщена у бібліотеці, наші відвідувачі могли не лише скуштувати, а й придбати акацієвий, липовий, гречаний мед.
         

  Катерина Волинець, завідуюча бібліотекою-філіалом №9.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше