• Літо в бібліотеці

        Під час найулюбленішої пори усіх дітей – літніх канікул вихованці ЦСПРД “Злагода” є частими гостями у книгозбірні №1 для дітей.
        Бібліотекарі радо зустрічають своїх юних  читайликів  у  літературній світлиці і намагаються створити таку атмосферу, у якій діткам було б комфортно і цікаво спілкуватися, знайомитися з новинками літератури, пізнавати свій рідний край і просто – відпочивати, спостерігаючи за рибками в акваріумі. Допомагає їм актив бібліотеки – читачки Ірина Безверха, Вікторія Нирко та сестрички Вероніка і Наталя Букрєєві.
        Сьогодні розважила дітвору лялькова вистава “Невдячна мишка”  з казковими героями  Дятлом, Мишкою і Каркароною, ролі яких виконували юні “актори”: шестикласниця Іра, п`ятикласниця Віка, восьмикласниця Наталя і другокласниця Вероніка. В світлиці панувала “гамірна” тиша, яка зривалася оваціями і дитячим реготом! А ще діти грали в ігри, дивилися мультфільми та відгадували загадки, читали журнали в “Читальні під відкритим небом”. За правильні відповіді та активну участь дівчатка частували вихованців цукерками та соком, принесеними з дому. 
        Канікули продовжуються і попереду ще багато зустрічей з читачами у нашій бібліотеці!

                                        Олена Крищенко, провідний бібліотекар ф. №1.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше