• В дружбі жити – не тужити!

        Свого часу ще Цицерон відзначав: “У світі немає нічого краще і приємніше дружби; виключити з життя дружбу – все одно що позбавити світ сонячного світла”.
        30 липня відзначається Міжнародний день дружби. Китайці, чилійці, канадці, українці, грузини, мешканці Анголи та Ботсвани – усі  ми дуже різні, але маємо одну спільність: усі ми жителі однієї планети – Земля.
        Свято це зовсім молоде. Лише в 2011 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про його проведення.
  Бібліотекарі філіалу №6 вирішили відзначити День дружби серед наймолодших користувачів книгозбірні. У святково прикрашену залу завітали вихованці дошкільного навчального закладу №8 “Золотий півник” (вихователь Ганна Кривохиж).
        Дітлахи із задоволенням проспівали пісню “Дружба” та розмістившись на умовному кораблі “Друг” відправилися до чарівної країни друзів. Під час мандрівки на малечу очікували певні перешкоди і щоб їх здолати необхідно було доповнити прислів`я про дружбу, назвати друга одного з улюблених героїв казки, відгадати загадку і при цьому відшукати букву алфавіту щоб в кінцевому результаті написати слова, що є ключовими у житті кожної людини – ДРУГ і ДРУЖБА. Усі справлялись із поставленими завданнями на відмінно. А ще дітлахи читали вірші, малювали не користуючись олівцями за допомогою ножиць (вирізаючи певний предмет), грали в гру “Чарівний промінчик”, складали вірш про дружбу та взявшись за руки, утворили “коло дружби” і затанцювали запальний таночок.
        Кульмінацією свята стало виготовлення ромашки, на пелюстках якої маленькі читачі записали правила дружби.
        На згадку бібліотекарі подарували своїм маленьким друзям солодощі та повітряні кульки.


                                                                   Надія Гаврилова, зав. бібліотекою №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше