• Ловись, рибко, велика й… велика

      Багато хто люблять посидіти на березі з вудкою, сподіваючись наловити багато риби. Риболовля – це і розвага і відпочинок і спорт, а ще можливість спілкування.

   Нещодавно у бібліотеці №4 відбулося свято-розвага “Ловись, рибко, велика й… велика”. Наймолодші читачі взяли участь у різноманітних конкурсах та змаганнях, приємно провели час в колі друзів. Учасники заходу разом із працівниками бібліотеки Світланою Линник та Оленою Буяненко ознайомилися з тонкощами рибної ловлі та відправилися на рибне полювання. Між собою змагалися дві команди: “Шалений карась” та “Спритна акула”. За перемогу в конкурсах кожній команді у відерце клалася паперова рибка. Маленькі читачі не тільки вправно рибалили, але й правильно відповідали на запитання вікторини “Веселий акваріум”. Також, на дітей чекали такі ігри, як “Рибальський аукціон”, “Ловись, рибко”, “Спритні руки”.

  Одна з радощів риболовлі – це можливість покуштувати на природі ароматну, настояну на димі багаття юшку. Після активних розваг усім учасникам захотілося чогось смачненького, тож працівники бібліотеки запросили гостей до столу, де вони могли посмакувати свіжозвареною юшкою.

  У заході не було переможців і переможених, адже головне в риболовлі – не кількість спійманої риби, а добрі почуття, які пробуджуються при спілкуванні з природою.
   Анна Шкабара, читачка бібліотеки-філіалу №4  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше