• Бібліотека вийшла в люди


   Спекотним липневим днем працівники Центральної міської бібліотеки на чолі із завідуючою обслуговували  відпочиваючих мешканців міста в парку відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. Імпровізовану бібліотеку під парасолькою відвідало більше тридцяти книголюбів переважно молодого віку.  Одні зайшли погортати знайомі журнали та ознайомитися з книжковими новинками, інших привабили  яскраві палітурки. 
  Усім  відвідувачам бібліотека на природі прийшлася до душі. Зовсім незнайомі люди спілкувалися між собою,  ділилися враженнями від представлених  на переносній виставці книг, говорили про наболіле – бої на Донбасі, українську армію, набридлі дощі…
  Кожен відвідувач радо вибрав собі у подарунок книгу. Молоде подружжя Ірина та Євген сказали, що подарунок отримали дуже вчасно, візьмуть з собою на море.
  Не оминула книжкове царство і молода матуся Тетяна з чотирьохмісячною Валерією.  Немовля зачудовано дивилося на книги і щось мугикало.
  Навіть, улюбленець малечі поні Джон зі своєю поводиркою Світланою зупинився і хвилин з п`ять зирив на книжково-журнальну чудасію.
  Задоволеними  залишилися  і читачі і, особливо, бібліотекарі, які одностайно вирішили і надалі знайомити білоцерківців з книгою і бібліотекою на природі.
  При сприятливій погоді щопонеділка і щосереди з 12 до 15 години кожен бажаючий зможе відвідати нашу виїзну бібліотеку у парку відпочинку, почитати журнал, взяти додому цікаву книгу і отримати подарунок.

                   Людмила Чупак, завідуюча бібліотекою. 

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше