• Зустрічі у бібліотеці

         Другий рік поспіль вихованці “Літньої інтелектуальної школи” при економіко-правовому ліцеї співпрацюють з Центральною міською бібліотекою.
        Спеціально для них були підготовлені: День відкритих дверей “Знайомтесь: бібліотека” та бібліотечний всеобуч “Довідково-бібліографічний апарат бібліотеки”.
        Завідуюча книгозбірнею Людмила Чупак провела екскурсію по бібліотеці, ознайомила дітей з історією та сьогоденням закладу. Про значення енциклопедій, довідників, словників в житті кожної освіченої людини розповіла завідуюча відділом Тетяна Кириленко.
        Без знань та вміння користуватися системою каталогів і картотек буде важко майбутнім студентам, наголосила провідний бібліограф Тетяна Качанова. Вона запропонувала вихованцям школи практично закріпити свої знання, шукаючи відповідну літературу на ту чи іншу тему.
        З цікавістю слухали школярі інформацію головного бібліографа Нінель Авраменко про періодичні видання, які отримує бібліотека.   
        Незабутніми були творчі зустрічі з членкинями НСПУ, письменницями-краянками Таїною Братченко і Галиною Невінчаною, які відповіли на чисельні питання, поділилися своїми творчими  планами та прочитали власні твори.          

   Тетяна Кириленко, завідуюча відділом ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше