• Літо. Сонце. Бібліотека

        Літо – сезон відпусток та канікул. З яким нетерпінням усі чекають на нього, особливо діти. Їм же так хочеться забути про підручники, безкінечні домашні завдання, репетиторів! Дитяча душа потребує веселощів, прогулянок з друзями та нових знайомств.
  Розуміючи бажання дітей, дорослі з усіх сил намагаються втілити їх у життя. Як? Хоча б у пришкільному таборі денного перебування “Країна Барвінкова”, який зібрав дітей із шкіл № 6, 7, 9, 15, 16, 5 на території останньої. Чого тільки не вигадували вчителі, щоб догодити діткам: на екскурсію у пожежну частину водили, конкурс на кращу інсценізацію казки проводили, виставку малюнків зробили і до бібліотеки-філіалу № 10 щодня приходили.
        Бібліотекарі вирішили від вчителів не відставати  у жодному разі. Та бібліотекарі не були б бібліотекарями, якби граючись не змусили “барвінчат” згадати усі книжки, які вони читали, починаючи з першого класу (гра-конкурс “Сторінками улюблених книг”). Щоб пригадати, чого їх навчали на уроках музики та у школах мистецтв влаштували журнально-музичний фестиваль “Караоке для друзів” (з допомогою журналу “В гостях у казки”). А як раділи наші маленькі відвідувачі, коли потрапили у бібліотечний кінозал “Країна Мультляндія запрошує…”, куди змогли дістатися познайомившись із “ЗІНом” та відповівши на його складнющі запитання. Де ще крім бібліотеки можна побачити справжню Квітку-райдугу, яка виконує будь-яке дитяче бажання, варто лише відповісти на її запитання чи виконати одне із завдань, які сховалися на її пелюсточках? (інтелектуальна гра “Квітка-райдуга дитинства”).
        Дивлячись на усміхнені дитячі обличчя, бачачи завзяття у очах під час змагань та конкурсів, відчуваючи дитячі обійми після закінчення заходу та, чуючи щире “Дякуємо!”, розумієш, що працюєш не дарма. До нових зустрічей, “барвінчата”!

  Олександра Заворотня, бібліотекар І категорії філіалу № 10.


  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше