• Що не сторінка, то новинка

         Літо люблять усі. Нові враження, знайомства,  відкриття. Як співається у пісні:  “Літо – це маленьке життя…”.  Кожен розуміє відпочинок по-своєму, але без цікавої книги, журналу чи газети  влітку не обійтися. Про найактуальніші  новини ми дізнаємося з Інтернету, телебачення, радіо та періодичних видань. Лише останні можна потримати в руках, перечитати декілька разів. Бібліотека №3 п`ять років працює за програмою “Нове й передове з газет та журналів”, що спонукає працівників бібліотеки дуже уважно і прискіпливо підходити до передплати періодичних видань. Це дає змогу читачам завжди бути у самому епіцентрі подій, відчути подих сучасності, знайти цікаве й пізнавальне, отримати заочну консультацію фахівців.
        Наша книгозбірня тісно координує свою роботу з колективом БВ(з)ЗШ №1, тому педагоги та школярі цього закладу часті гості селищної бібліотеки. 11 липня школярі  8-А класу БВ(з)ЗШ №1з бібліотекарем Іриною Шекерою завітали до нас на огляд періодичних видань “Що не сторінка, то новинка”.

        Працівники ознайомили відвідувачів з газетно-журнальним розмаїттям. Часописи “Однокласник”, “Юная леди”, “OOPS!”, “Карпукі”, “JustTeen” піднімають актуальні для юнацтва теми пізнання світу, стосунків з батьками та однолітками, розповідають про молодіжні течії, модні бренди. Зацікавив присутніх своїм філософським змістом  журнал “Колесо жизни”. Ксенія Гнуда представила науково-популярні журнали “Вокруг света”, “Колосок”, “Юний натураліст”, журнал про домашніх улюбленців “Зоодруг”, а любителям кімнатних квітів – “Домашние цветы”, “Магия цветов” та літературно-художні журнали “Дніпро”, “Березіль” і часопис “Українська культура”. Бібліотекар Леся Кравчук не тільки розповіла про журнали “Жасмин”, “HANDMADE”, “Ручные чудеса”, “Рукоделие”, а й показала як можна створити унікальні та корисні речі своїми руками.
        Змістовним доповненням став міні-перегляд періодичних видань “Молодіжна територія”. Погодьтеся, що час шкільних канікул можна провести весело, цікаво, та з користю для себе!
                                                                             

  Юлія Сидоренко, бібліотекар ф. №3.   Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше