• Будуємо дім, у якому живе любов

        Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
        Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми змалечку оточимо їх любов`ю та турботою, вони змінять наше життя на краще. І саме тому, у центральній міській бібліотеці для членкинь жіночого клубу “Вікторія” 6 червня була проведена година спілкування “ Хай завжди сміються діти”.  Адже тільки об`єднавши зусилля батьків, бібліотекарів та вчителів ми зробимо так, щоб наша малеча була зігріта теплом, любов`ю та увагою не тільки в  Міжнародний день захисту дитини, а щодня.
        Засідання клубу пройшло у теплій і невимушеній обстановці. Жінки уважно слухали поради бібліотекаря Ольги Соломаніної як влаштувати свято для дітей і онуків удома, поділилися власними секретами виховання. Слухачі зацікавилися  заходами, які буде проводити бібліотека для дітей влітку  та отримали сценарії дитячих свят, розроблені працівниками бібліотеки.

        Ми впевнені, що об`єднавши зусилля, батьків і бібліотек,  ми разом  зробимо так, щоб кожне дитяче серце було обігріте теплом і любов`ю щодня.
        Бажаємо нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок.

                                                                        Ольга Соломаніна, бібліотекар ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше