• Здрастуй, літо безпечне

        Літо – пора розваг та відпочинку для дітей і підлітків. Почалися канікули, коли щаслива дітвора радіє безтурботно проведеному часу, пустує на свіжому повітрі, гріється під теплими сонячними променями. Але разом з цим це період підвищеної небезпеки, оскільки багато дітей в цей час надані самі собі. Тому дуже важливо пояснити і нагадати дітям необхідні правила поведінки під час канікул.                                    
        4 червня на годину безпечного відпочинку “Здрастуй, літо безпечне” до бібліотеки-філіалу №9 завітали вихованці літнього табору БЗШ №6 (вихователь Г.Кикало). Вони стали учасниками рольових ігор, тренінгів, вікторин, відгадували загадки, в ігровій формі повторювали правила безпеки на дорозі, розповідали про неординарні випадки, які трапилися з ними під час відпочинку.
        Бібліотекарі Світлана Могорит та Тетяна Сулейманова ознайомили дітей з книгами, які навчають правилам безпечного літнього відпочинку. Діти мали можливість подивитися відеофільм про типові випадки поведінки на вулиці, річці та під час прогулянок на природі.
             

  Ірина Люшинська, провідний бібліотекар філіалу №9.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше