• Канікули у бібліотеці

        “Сумувати ніколи, бо прийшли канікули” – під таким гаслом відбулася зустріч бібліотекарів філії №6 з  третьокласниками БЗШ №23 (класовод Ірина Пащенко).
        Бібліотекар Людмила Романюк провела годину цікавих повідомлень “Що означають ваші імена?”, під час якої діти відкрили для себе таємницю своїх власних імен, дізналися, з яких мов вони прийшли до нас та як називали людей в давнину.
        Надзвичайно цікавою виявилася вікторина “Всезнайко”, учасники якої мандрували країною Знань, зупиняючись на станціях: “Історична”, “Географічна”, “Природознавча”, “Народознавча” та “Твоє здоров`я”. На кожній зупинці юних читачів чекали 10 завдань, з якими учасники легко і швидко впорались і дійшли до перемоги. Кожен намагався активно працювати і показувати свої знання, набуті під час навчання. 
        На закінчення зустрічі бібліотекар прочитала вголос  оповідання Миколи Носова “Мишкова каша”, над яким усі разом посміялися.
        Відвідавши бібліотеку, діти  отримали гарний настрій  та море  вражень. Канікули продовжуються і в бібліотеці маленьких читачів чекає ще багато цікавого та корисного.

  Надія Гаврилова, завідуюча бібліотекою-філіалом №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше