• Ось і літечко прийшло

        1 червня, незважаючи на дощик,  у бібліотеці,  перед бібліотекою і в квітковому бібліотечному  саду було гамірно. Бібліотекарі вітали  своїх відвідувачів з Міжнародним днем захисту дітей кольоровими кульками.
        Для маленьких читачів звучала музика,  закликали  до перегляду книжки, розкрила обійми виставка малюнків “Світ барвистий, веселковий різно-різно кольоровий”, працювала читальня під відкритим небом “Читають діти України!”, запрошував до перегляду мультпарад “Діти світу в мирі й дружбі хочуть жити”.
        В дитячій бібліотеці № 1 завжди чекають на юних читайликів. Для них підготовлені цікаві бесіди про книгу і бібліотеку,  знайомство з читальною залою, відкриті перегляди періодичних видань для дітей, казкові вікторини. Сьогодні вже встигли побувати у книгозбірні першокласники  БСШ №1 разом з класоводом Тетяною Миколаївною Байбарзою. Вони мали змогу ознайомитися з новинками літератури, дитячими журналами, а також здійснили віртуальну подорож до “Казкового Міста”. Мандрували вони до нього за спеціальною мапою. Малечу чекали різні перешкоди – дітлахів перестрівали Змій Горинич, Баба Яга і Лісовик, які загадували їм різні казкові завдання. Тільки розгадавши усі загадки, можна було рушати далі. Але дітки чудово справилися з завданнями бо  добре обізнані на казках.
        Бібліотека не має канікул, тож приходьте до нас, якщо хочете подружитися з книжкою!

  Валентина Шлапацька.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше