• Літературний конкурс для кращих читаючих родин книгозбірні

        На мою думку, майбутнє бібліотек саме за книгозбірнями сімейного типу, куди радісно поспішають усі члени родини від сивочолих дідусів та бабусь до малечі.  Не зважаючи на те, що бібліотека-філія №8 офіційно не має такого статусу, читаючі родини посідають одне з перших місць серед її користувачів.
        2 червня для своїх давніх друзів і шанувальників працівники бібліотеки провели літературний конкурс “Найкращі читачі бібліотеки: Читаю я, читаєш ти, читаємо ми разом!”, метою якого було пропагування розвитку родинного читання.
        У конкурсі взяли участь родини Паламарчуків, Тищенків, Борзак, Ярошинських та два юних читача Влад Сніцар і Іван Кучер, які, нажаль, виступали без підтримки близьких, але мали велике бажання позмагатися.
        Ведуча заходу Зоя Чутковська розповіла присутнім про історію святкування Дня сім`ї у різних куточках світу, а головний бібліотекар абонементу Валентина Мостіпан поділилася своїми міркуваннями що до ролі книги та читання у вихованні дітей в родині.
        Святковий настрій у читальній залі створювали повітряні кульки та цікава виставка “Світ захоплень наших читачів”.
        Усі учасники заходу були поділені за віком на три команди: наймолодша команда – “Читайлики”,  середня – “Знайки” і, нарешті, найстарші – “Всезнайки”.
        Журі конкурсу у складі ветерана бібліотечної справи Тамари Михальської, завідувачки бібліотекою Світлани Хмільової та головного бібліотекаря відділу методичної та бібліографічної роботи Олени Бульди вболівало за конкурсантів та підраховувало бали, зароблені кожною родиною.
        Цього разу перемогла сім`я Ярошинських, другими були Паламарчуки, а ІІІ місце поділили між собою родини Борзак та Тищенко. Хлопці, які брали участь у конкурсі самотужки, отримали заохочувальні призи та твердо вирішили наступного року взяти участь у конкурсі разом зі своїми батьками та перемогти.
        Завдячуючи спонсорській допомозі ПАТ “Трібо”, усіх учасників заходу чекали подарунки: книги, м`які іграшки, фрукти та солодощі. Бібліотекарі пригостили своїх читачів чаєм, тістечками та полуницею.

  Олена Бульда.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше