• Барвінкова країна дитинства

        2 червня до Дня захисту дітей у бібліотеці-філії №2  для читачів була проведена пізнавально-ігрова година “Барвінкова країна дитинства”.
        Юні читайлики дізналися про права дітей, які надає їм держава від народження,  відгадували загадки, співали пісні,  відповідали на  запитання казкової вікторини, заочно подорожували світом разом з журналом “Барвінок”. А щоб свято стало яскравішим, провели маленький жартівливий майстер-клас з магії усмішки і дізналися, що усмішка допомагає досягти успіху; усміхнене обличчя – привабливіше; своєю усмішкою можна поліпшити настрій тих, хто тебе оточує і що щира, відверта усмішка сприяє добрим стосункам із друзями. Діти із задоволенням усміхались собі, сусіду, світу!
        На завершення свята всі бажаючі малювали свої долоньки із побажаннями миру, сонячних днів, морозива, нових друзів, цікавих подорожей, щастя в родині, веселих літніх канікул, любові.
        І бібліотекарі побажали хлопцям і дівчатам міцного здоров`я, успіхів, хорошого настрою, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

  Галина Стадник, завідувачка бібліотекою №2.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше