• Міжнародний день захисту дітей у ЦДБ

        Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Напередодні свята Центральна бібліотека для дітей відкрила свої двері для малечі.
        Протягом дня у книгозбірні лунав дитячий сміх та звучала музика.  З самого ранку навідались до бібліотеки найменші читачі – вихованці ДНЗ №34. Згодом завітали учні 1-А (кер. Н.Поліщук) та 1-В (кер. Н.Соляр) класів БЗШ №11. 
        Читачів радо зустрічали Лисиця Аліса та Кіт Базіліо, які разом з маленькими розумниками жартували, співали, танцювали, брали участь у конкурсах та веселих іграх.
        Учні 1-В класу, розбившись  на чотири команди, створили у бібліотеці маленькі шедеври – вони намалювали великі колективні картини, які були представлені на  виставці під назвою “Хай оживуть в малюнках мрії”. А бібліотекарі, у свою чергу, за підтримки Організації ветеранів органів внутрішніх справ (гол. О.Іванова), підготували для них сюрприз. Кожен учасник дістав для себе з “чарівної торбини” подарунок – м`яку іграшку, висловлюючи при цьому побажання всім дітям планети. Торкнуло за душу всіх дорослих, присутніх на святі, що побажання були зовсім не дитячими. Українські діти бажали собі та всім іншим миру, щастя, здоров`я, “щоб не гинули люди”, “щоб не було війни”, “щоб люди не тікали з своїх домівок”, “щоб була єдина Україна”.

  Тамара Шпак.
         Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше