• Бібліотечний випускний

        В кожній бібліотеці завжди є найактивніші читачі, які прочитали найбільше книг, найчастіше брали участь у масових заходах та конкурсах. Саме для таких читачів хочеться зробити щось особливе, незвичне.
        Протягом чотирьох років відвідували відділ обслуговування 1-4 класів учні БЗШ №11. Маленькими першокласниками привели до бібліотеки своїх вихованців Вікторія  Ярич та Тетяна  Нестеренко. 
        І ось настала мить для учнів 4-В та 4-Г класів попрощатися з початковою школою і, відповідно, стати читачами відділу обслуговування учнів 5-9 класів.
        Минулого року в бібліотекарів ЦДБ виникла ідея організувати для своїх читачів бібліотечний випускний. Вона отримала підтримку і цьогоріч. Було дуже приємно бачити своїх читачів святково вбраними, з квітами та подарунками для бібліотеки.
        Свято підготували бібліотекарі ЦДБ Людмила Романович та Лариса Олійник.  Розповіді про досягнення та успіхи, пісні та жарти, веселі ігри та танці – все було присутнє на, як назвали її діти, “бібліотечній тусовці”. Бібліотекарі відзначили кращих користувачів, а у відповідь отримали подяку “За відданість роботі та любов до читачів”.
        Щиро і привітно зустріли своїх майбутніх читачів працівники відділу обслуговування учнів 5-9 класів, куди урочисто провели своїх улюбленців працівники молодшого відділу. Висновок дітей був однозначний: “Тут усе набагато серйозніше, але ж і ми вже не малюки”.
        На закінчення і читачі і бібліотекарі побажали один одному гарного літнього відпочинку та цікавих зустрічей у бібліотеці.

  Олена Корнієнко, зав. ЦДБ.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше