• Свято авторської ляльки

         23 травня в Центральній міській бібліотеці відбулося відкриття виставки  авторської ляльки  “Країна ляльок”, на якій представлені роботи учениць 7-8 класів ДНЗ “Міцва-613”, членів гуртка “Маленькі майстрині”. 
         Юних  рукодільниць  вишивати, в`язати, шити, малювати, виготовляти ляльок навчає талановита жінка Олена Володимирівна Федорова, яка завжди в творчому пошуку, самостійно вивчає народні ремесла, освоює  техніку і потім  ділиться секретами виготовлення виробів зі своїми ученицями.
        Чому саме авторська лялька сьогодні презентується в бібліотеці? Тому, що за словами самої пані Олени, їй дуже подобаються симпатичні ляльки. Коли вперше побачила їх, то подумала, що це дуже складно, але вирішила спробувати. Перша була смішною. Але кожна наступна ставала кращою і цікавішою. Запропонувала пошити ляльки дівчаткам-семикласницям. Навіть не думала, що вони так захопляться цим ремеслом. У кожної ляльки своя душа, настрій, стиль.
        Самі майстрині, побачивши своїх ляльок на виставці в бібліотеці, були приємно вражені і зворушені. Свої враження вони висловили так:
        –    Марина: “Мене розпирає гордість за всіх нас…”;
        –    Кіра: “…відчуття дуже позитивні, відчуваю в душі радість”;
        –    Аліса: “Охоплює радість від того, що всі, хто дивиться на наших ляльок нам заздрить, тому що ми вміємо це робити, а вони ні”.
        Дійсно, присутні по-доброму заздрили юним талантам і дякували їхньому керівнику пані Олені за виховання у дітей любові до  чарівного світу народної творчості.
        Бібліотекарі домовилися з дівчатками та їхньою наставницею про продовження співпраці у новому навчальному році.
         

                        Людмила Чупак, завідуюча бібліотекою.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше